We build. You grow.

Get best community software here

Start a social network, a fan-site, an education project with oxwall - free opensource community software

bulgarian lang | Forum

Asen
Asen Oct 1 '13
How i translate my oxwall on bulgarian .with clone,export and import.....not work
valentin
valentin Oct 30 '13

Quote from Asen How i translate my oxwall on bulgarian .with clone,export and import.....not work

I search too bg language pack
i have one but not is full if you want i cant send you my language pack
Asen
Asen Oct 30 '13
Valentin tenks,but i success translate my full site
Asen
Asen Oct 30 '13
Ако искаш мога да ти го дам,но трябва да си направиш корекции и да премахнеш моите неща.предполагам знаеш как
valentin
valentin Oct 31 '13
Мерси брат и аз почнах да го превеждам и остана малко но дай да видим дали може да си намерим готини плъгини дай ако искаш дай мейл ако има нещо ново да поддържаме връзка  ако ми попадне нещо яко за сайта да ти пиша както и ти на мен че май сме единствените Българи тука да си подпомагаме сайтовете си 
Asen
Asen Apr 13 '14
Брат сори за закъснелия отговор,но много ядове с този софтуер.Току що отново ядове след ъпдейт на нюсфиит в начална страница.А и хоста ме ебават........ПОМАГАЙ?Ето ти мейл asen.alfa.andonov@gmail.com и скайп bad_bani Пиши ми само кой си и от къде.
Martin
Martin Jun 14 '15
И аз работя по тия сайтове Асене как си?
Marian
Marian Apr 4 '16
Здравйте, може ли някой да ми прати бг езиков пакет на e-mail:marilena_adv@abv.bg

Благодаря предварително!!!

Svetlana
Svetlana Oct 1 '17
Здравейте,защо не качите файла за бг език ,а всеки ще си го редактира според нуждите му
nemo demo
nemo demo Oct 1 '17
Има ли някой тук ? Качете го този превод някъде - изписали сте половин страница и никаква информация за ползване.