We build. You grow.

Get best community software here

Start a social network, a fan-site, an education project with oxwall - free opensource community software

Turkish language Pack for 1.8.4 | Forum

ibrahim kaplan
ibrahim kaplan Dec 28 '16
Hello

Turkish language Pack for 1.8.4

Download

Demo
The Forum post is edited by ibrahim kaplan Dec 28 '16
Ümit
Ümit Aug 23 '17
Harika, teşekkür ederim...
Hakan Gür
Hakan Gür Oct 27 '17

Merhaba,


Uzun zaman önce 1.4 sürümünü Türkçeleştirmiştim. Bu kez sayın Kaplan’ın dosyasını kullandım, düzeltme ve eklemelerle geliştirdim. Çeviri dosyasında aşağıdaki eklentilerin Türkçesi de bulunmakta. Bu nedenle en iyi sonucu almak için öncelikle bu eklentileri yükleyip etkinleştirmenizi öneririm. Dil dosyasını yükledikten sonra bu eklentiler içinde kullanmadıklarınızı devre dışı bırakabilirsiniz. Çeviri dosyasında yazım ve mantık hataları bulursanız bu forumda duyurursanız memnun olurum.


Hello,


I had translated version 1.4 into Turkish long ago. This time, I used Mr. Kaplan’s file, improved it with corrections and additions. The translation file also includes translation strings for the extensions listed below. I suggest that you install and activate these plugins to fully benefit from the translation file. After you upload the translation file, you can deactivate those plugins that you will not need. If you find any spelling or phrase mistakes in the translation, please post in this forum.


Eklentiler / Plugins:

 

Activity notifications

Advertisement

Back to Top

Birthdays

Blogs

Cache Extreme

Contact Us

Cron Test

Events

Exit Intent Modal Popup

External Linker

Facebook Connect

Followers

Forum

Friends

Groups

Image Slideshow

Messages

Most Rated Blogs

Newsfeed

Page load progress bar

Photo

Privacy

Profile progress bar

Questions/Polls

Send letter to friends

ShareThis

Site CKEditor

Smileys

Social media sharing

Statistics

Support Center

Video

Virtual Gifts

Who Viewed Me
The Forum post is edited by Hakan Gür Oct 27 '17
Attachments:
  lang-dump-27-10-17.zip (90Kb)
falancas
falancas Dec 19 '17
Manuel olarak FTP'den yüklemek istersek, dil paketlerinin bulunduğu yol neresi acaba? Teşekkürler emek ve paylaşım için.
Oxwall Türkiye
Oxwall Türkiye Dec 24 '17
DİKKAT 

oxwall yönetimi 1 yıl gibi uzun zamandır kayıp. 

Bu sürede 2 beklenti var sistem 0 dan yapılıyor diğeri sistem kapatılacak.Oxwall kullanmayı düşünenler eklenti ve tema satın almayın.Eklenti ve Tema geliştiricileri yardımı durdur.Her iki koşulda da paranız yanar.


********

    Oxwall sunucu uyarısı aldı uyarıya  cevap verilmedi oxwall eklenti ve tema satın alanlar acil olarak son güncel paket ve key listesini yedekleyin. Site kapatılması an meselesi.

Oxwall Türkiye yönetim ......


acil yardım için mesaj gönderebilir sosyallift.com üzerinden destek formundan faydalanabilirsiniz.
----DİL Paketi arayanlar: Arkadaşlar her dil paketi size uyum sağlamaz tamam paketi eklersiniz ama onu editleyen kişi ne amaçlı bir site açmış ise ona göre kendi yorumunu editlemiştir. Onun için en doğru yol kendi dil ayarlarınızı kendiniz yapın. Paketlerden sadece görmek amaçlı dilerseniz ekleyebilirsiniz. Ama yorumlamanız gerekir .Admin/Ayarlar/Dil/Dil düzenle

The Forum post is edited by Oxwall Türkiye Dec 24 '17
falancas
falancas Dec 28 '17
İyi güzel anlatmışsın da, dil paketinin ftp yolunu bilen yok mu?

/home/blabla/ow_bla/ gibi?
Oxwall Türkiye
Oxwall Türkiye Feb 10 '19
/home/site/ow_pluginfiles/base/lang_1.php (eng) Burada tüm site dil paketlerinin toplu olarak yazıldığı betiğidir direk ekleme yapılarak dil eklenemez. Bir eklenti veya çalışma için dil ekleme yönergesi izlenmelidir oxwall paket uyumu .zip ile mümkündür

 Admin/dil/dilayarlar/ekle/yenidil.zipTüm dilller eklentiler içinde lang.zip içinde bulunuyor
/home/mysql/ow_language


Ek:

/home/site/ow_pluginfiles/base/dilpaketi_numara.php Dil betiği içine işlenmek istenen alan mysql tarafından kayıt olmalıdır  elle bunu yapabilir veya eklenecek dil paketi hangi eklenti için düzenleniyorsa aynı yönergeleri kullanarak düzenleyin ve yükleme yapınız. Direk paket yükleme yapanlar yukarıda verdiğim adımları atlasın aksi durumda iki defa dil eklemiş olursunuz.


NOT: Arkadaşlar bir çok konuda abonelik alanını tıklıyorum fakat bazı konulara abonelik işlemi unutma ihtimalim oluyor lütfen acil durumlarda  bir mesaj atınız.