We build. You grow.

Get best community software here

Start a social network, a fan-site, an education project with oxwall - free opensource community software

Taśmy i płatki do rzęs | Forum

Topic location: Forum home » Support » General Questions
Ella Dallas
Ella Dallas Nov 30 '23
Cześć wszystkim! Chciałabym poznać wasze doświadczenia z płatkami do rzęs i taśmami do rzęs. Które z nich polecacie? Czy macie ulubione marki, które oferują wysoką jakość i wygodę użytkowania? Jakie cechy są dla Was kluczowe przy wyborze płatków lub taśm do rzęs? Dziękuję za wszelkie porady i dzielenie się swoimi opiniami!
Nlink
Nlink Nov 30 '23
Cześć! Ostatnio zakupiłam płatki do rzęs i taśmę do przedłużania rzęs z VSB-STORE https://vsb-store.pl/40-naroshchuvannya-viy/35-vitratni-materiali/68-izolyatsiya-nizhnikh-viy i chciałam się podzielić moim doświadczeniem. Szybka dostawa sprawiła, że nie musiałam długo czekać na produkty, a ich jakość mnie mile zaskoczyła. VSB-STORE importuje je własnymi środkami, co daje pewność co do jakości oferowanych płatków i taśmy.


Co do cech kluczowych, które dla mnie są istotne, to zdecydowanie trwałość i łatwość użytkowania. Płatki do rzęs z VSB-STORE utrzymują się na miejscu przez długi czas, co jest dla mnie niezwykle ważne. Ponadto, ich wygodne zastosowanie sprawia, że nawet osoby początkujące w sztuce przedłużania rzęs poradzą sobie z ich użyciem.