We build. You grow.

Get best community software here

Start a social network, a fan-site, an education project with oxwall - free opensource community software

Zemědělské produkty od společnosti AgroSola | Forum

Topic location: Forum home » Support » General Questions
arnoldov
arnoldov May 7

APP SOLA, založená v srpnu 1999, je jednou z předních společností v zemědělství. Díky svým zkušenostem a profesionalitě se stala spolehlivým partnerem pro stovky organizací. Dnes společnost zaměstnává více než 150 lidí a celková plocha obdělávané půdy je 10 000 hektarů.


Hlavní činností společnosti je rostlinná výroba, zelinářství, výroba mouky, opravárenské a stavební práce, výroba nábytku a stravování. Tento všestranný přístup umožňuje společnosti AgroSola být univerzálním dodavatelem zemědělských produktů a služeb https://agrosola.cz/


Jedním z klíčových principů společnosti je orientace na své zákazníky. AgroSola usiluje o navázání dlouhodobých a oboustranně výhodných vztahů s každým partnerem. Společnost chápe důležitost individuálního přístupu a je připravena nabídnout řešení, která nejlépe vyhovují potřebám každého klienta.


Jednou z hlavních oblastí činnosti AgroSola je rostlinná výroba. Společnost pěstuje různé plodiny, včetně pšenice, ječmene, slunečnice, řepky, lnu a hrachu. Díky použití moderních technologií a ekologických výrobních metod garantuje AgroSola vysokou kvalitu svých produktů.


Důležitou součástí činnosti společnosti je také pěstování zeleniny. AgroSola pěstuje různé druhy zeleniny, aby byla čerstvá a chutná. Zaměstnanci společnosti se starají o každý krok procesu, od zasetí semen až po sklizeň.


AgroSola nabízí také renovační a stavební práce a výrobu nábytku. Tým profesionálů je připraven provést širokou škálu stavebních a opravárenských prací, stejně jako vyrobit vysoce kvalitní nábytek na individuální zakázky.


Společnost také vyrábí mouku a poskytuje cateringové služby. AgroSola díky vlastní výrobě mouky zaručuje její vysokou kvalitu a čerstvost. Cateringové služby společnosti umožňují pořádat akce libovolné velikosti s chutnými a rozmanitými pokrmy.


AgroSola je hrdá na své partnery a snaží se o neustálé zlepšování své práce. Společnost je připravena nabídnout zákazníkům ta nejlepší řešení založená na zkušenostech a znalostech svých zaměstnanců. Díky své spolehlivosti a profesionalitě je AgroSola ideálním partnerem pro každého, kdo hledá kvalitní zemědělské produkty a služby.