We build. You grow.

Get best community software here

Start a social network, a fan-site, an education project with oxwall - free opensource community software

مشکل در نصب | Forum

amir christ
amir christ Feb 28 '13
سلام دوستان

کسی میتونه بگه این مشکل از کجاست؟

The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.

Please contact the server administrator, webmaster@club.palringo.eu and inform them of the time the error occurred, and anything you might have done that may have caused the error.

More information about this error may be available in the server error log.

Additionally, a 500 Internal Server Error error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

Mohammad
Mohammad Feb 28 '13
مطمئن شوید هاست شما این امکانات رو دارا باشد

http://webcs.ir/oxwall/forum/topic/9

amir christ
amir christ Feb 28 '13
همه اونا رو داره، اگه امکان داره من یوزر پسورد بدم شما می تونین کمک کنین؟
Mohammad
Mohammad Feb 28 '13
داخل پشتیبانی پیام خصوصی کنید
SAMAN
SAMAN Sep 4 '13
سلام دوستان

من مطمئن نیستم که این فروم توسط کاربران فارسی همچنان فعال باشه. با این وجود مشکلم رو مطرح می کنم.

من در فروم انگلیسی و آلمانی زبان هم شبیه این مشکل رو دیدم که گزارش شده، اما از راهکارهای ارائه شده به جایی نرسیدم.

من برنامه ی اکسوال رو کامل نصب می کنم، اما در طی مراحل نصب و پس از نصب هیچگونه گرافیکی رو قادر نیستم ببینم و ساختار صفحات (در حقیقت نوشته ها) به هم ریخته اند. هاستینگ مورد استفاده ی من یکی از هاستینگ های معروف در اروپاست به نام 1و1

1and1

و نمی تونم تصور کنم که قابلیت های لازم رو برای نصب اکسوال نداشته باشه!!

ممنون میشم اگه کسی بتونه راهنمایی بکنه. در صورتی که فرد متخصصی پیدا بشه حاضر به پرداخت مبلغی هم هستم برای رفع مشکل.

مخلص

Mohammad
Mohammad Sep 5 '13
سلام

اکسوال پشتیبانی مستقل و فعال برای فارسی زبانان داره

در مورد هاست هم باید بگم که بهتره اول از دارا بودن احتیاجات اکسوال مطمئن شوید

برای پشتیبانی بهتر هم لینک سایت اکسوالیتون رو برای من بفرستید

موفق باشید

Ali
Ali Sep 5 '13
پیشنهاد میکنم از میهن وب هاست ، هاست تهیه کنید همه ی سرور هاش اس اس دی هست و سرعت بالایی داره در ضمن سومین شرکت برتر هاستینگ ایران هست !

قیمتش هم عالی
بنده حدود یک ساله اکسوال رو روش نصب کردم هیچ مشکلی تا به حال پیش نیامده .

یا حق